1. Osobný odber

Objednané produkty si môžete vyzdvihnúť aj osobne. O tom, že je Váš tovar pripravený k odberu, Vás budeme informovať e-mailom. Na uvedenom odbernom mieste sa nenachádza sklad. Bližšie informácie o odbernom mieste nájdete v "KONTAKTOCH".

Tovar zasielame len na území Slovenskej republiky.  Dodávky do zahraničia riešime individuálne.

2. Orientačné doby dodania

Doba dodania sa počíta odo dňa expedície z internetového obchodu australian-bodycare.sk, o ktorej Vás budeme informovať e-mailom v okamžiku vyskladnenia zásielky a jej odovzdania dopravcovi. Tovar objednaný v sobotu, nedeľu a sviatok zasielame prvý pracovný deň.

3. Spôsob dopravy

Slovenská pošta

Predpokladaná doba dodania: do dvoch pracovných dní odo dňa expedície z australian-bodycare.sk. Pokiaľ Vás pracovník (kuriér) Slovenskej pošty nezastihne na uvedenej adrese, zásielka bude uložená na pošte, kde si ju môžete vyzdvihnúť nasledujúcich 18 dní. Zároveň Vám bude zanechaná správa.

Slovenská pošta - Doporučená zásielka do hmotnosti 200 gramov *

Predpokladaná doba dodania: do dvoch pracovných dní odo dňa expedície z australian-bodycare.sk. Naše doporučené zásielky patria kvôli väčším rozmerom do neštandardných doporučených zásielok. Zásielka Vám teda nebude doručená priamo na uvedenú adresu, ale pracovník Slovenskej pošty zanechá vo Vašej schránke písomné oznámenie o jej uložení na pošte, kde si ju môžete vyzdvihnúť nasledujúcich 18 dní. Ak Vám takýto spôsob doručenia zásielky nevyhovuje a chcete ju mať doručenú kuriérom priamo na Vašu adresu, zvoľte si iný spôsob dopravy.

* Tento spôsob dopravy si môžete zvoliť v prípade, že hmotnosť všetkých produktov v jednej objednávke nepresiahne 200 g. Ak si vyberiete ako spôsob dopravy Doporučenú zásielku do 200 g, a zásielka nebude spĺňať podmienky, uplatní sa bežná cena poštovného uvedená v našich dopravných podmienkach. Pri každom produkte, ktorého váha nepresahuje 200 g je uvedená hmotnosť.

Kuriér

Doba dodania: nasledujúci pracovný deň odo dňa expedície z australian-bodycare.sk. Pokiaľ nebudete kuriérom zastihnutý na uvedenej adrese, bude Vám zanechaná správa o nezastihnutí spolu s kontaktom na doručovateľa, na ktorom sa priamo s dopravcom môžete dohodnúť na opakovanom dodaní.

Pre bezproblémové doručenie Vašej zásielky zadajte prosím do objednávkového formulára telefónne číslo, na ktorom Vás kuriér môže zastihnúť.

Pri doručovaní zásielky kuriérom odporúčame zásielku zaslať na adresu, kde ste v priebehu dňa k zastihnutiu (napríklad do zamestnania).

Všetky zásielky sú poistené a prepravca za ne ručí. Kupujúci je povinný zásielku skontrolovať pred prevzatím a v prípade poškodenia ihneď spísať s dopravcom protokol o poškodení a zásielku neprebrať.

4. Spôsob platby

Dobierka (platba pri prevzatí tovaru)

Platbu za tovar uskutočníte v hotovosti pri preberaní tovaru poštovému doručovateľovi Slovenskej pošty, alebo priamo na Vašej pošte, respektíve pracovníkovi kuriérskej služby.

Bankový prevod (platba vopred na účet)

Ak ste si zvolili platbu vopred na náš účet, prosím počkajte na potvrdzujúci e-mail, v ktorom Vám pošleme údaje potrebné pre platbu bankovým prevodom. Po pripísaní platby na náš účet objednávku odošleme. V prípade, že Vašu platbu nedostaneme do piatich pracovných dní, budeme nútení objednávku stornovať.

Platba v hotovosti (osobný odber)

Pri osobnom odbere môžete platiť iba v hotovosti, platobné karty neakceptujeme. Ďakujeme za pochopenie.

5. Ceny dopravy


Objed. do 45 €
Platba pri dobierke
Objed. do 45 €
Platba bank. prevodom
Objed. nad 45 €
Platba pri dobierke
Objed. nad 45 €
  Platba bank. prevodom
Slovenská pošta  3,95 € + 1 € dobierka 3,95 €

 1 € popl. za dobierku
poštovné zdarma

ZDARMA
*Doporuč. zásielka do 200g 1,50 € + 1 € dobierka 1,50 € 1 € popl. za dobierku
poštovné zdarma
ZDARMA
Kuriérska služba 4,95 € + 1 € dobierka 4,95 €
1 € popl. za dobierku
poštovné zdarma
ZDARMA

   Prírodné produkty ABC
   ŽIADAJTE AJ V LEKÁRNI !