Kniha návštev


 • Stella B., Spišská Nová Ves

  ( 09.08.2017 08:28 )

  Dobrý deň, nový dizajn produktov ma zaujal. Dodáva to trocha exotiky a výnimočnosti výrobkom. Sú viac nápadné a viac upútajú. Pre mňa ostane na prvom mieste Tea Tree olej. Samozrejme aj ostatné sú super, aj keď nie všetky som vyskúšala.

 • Margita S., Spišská Nová Ves

  ( 05.03.2016 16:29 )

  Mám už osvojený nákup cez internet, tak som si vyhľadala výživovy doplnok Lyprinol a práve na stránke AUSTRALIAN BODYCARE. Výživový doplnok som už poznala z lekárne, ale tu som ho kúpila zvýhodnene a ešte s pridanou hodnotou, a to objednané vo štvrtok, doručené v piatok. Okrem už spomínaného zvýhodnenia som dostala aj milú reklamnú pozornosť, postavičku panáčika s ktorým môžete predvádzať názorne cviky. Som s nákupom spokojná a odporúčam túto stránku aj svojím známym, rovnako aj tento obchod. Ďakujem

 • Mária G., Martin

  ( 02.02.2016 10:37 )

  Dobrý deň, chcem sa veľmi pekne poďakovať za darček - flisovú deku vo vankúši, ktorým som bola príjemne prekvapená a zároveň aj potešená. Ďakujem za milú pozornosť a želám Vám veľa obchodných úspechov.

 • Alena M., Dubnica nad Váhom

  ( 17.08.2015 15:33 )

  Dobrý deň,

  chcem sa touto cestou poďakovať za prekvapivý darček - trekové palice. Celou cestou z pošty, kde som si balík vyzdvihla, som rozmýšľala, čo sa v balíku môže nachádzať. Keď som balík otvorila, ešte stále som nechápala, možnosť nejakej výhry ma ani nenapadla. O to väčšie bolo moje prekvapenie a radosť, keď som si prečítala sprievodný list. Výrobky Australian Bodycare kupujem už niekoľko rokov, pre seba i rodinu, a vždy ma uspokojili svojou kvalitou a účinkami. A získaný darček? To už je pre mňa čerešnička na torte.

  Ešte raz veľmi pekne ďakujem, a prajem mnoho úspechov vo Vašej práci.

 • hiii :-)

  ( 05.03.2013 10:22 )

  :-) :-) i love ABC :-) :-)

  • Mima

   ( 19.12.2014 17:52 )

   :)

   Prírodné produkty ABC
   ŽIADAJTE AJ V LEKÁRNI !