Crafted by nature - vytvorené prírodou

Producent pre EU AUSTRALIAN BODYCARE Continental A/S, Dánsko.

V rámci svojho súčasného portfólia predstavuje významnú škálu výrobkov pre spotrebiteľa. Stal sa stredobodom značnej pozornosti - čo je dôkazom dlhodobej práce pre značku. Je popredným dodávateľom výrobkov pre osobnú starostlivosť a hygienu, ktorá zakladá svoju činnosť na prírodných aktívnych zložkách najvyššej kvality a špecificky na oleji Tea Tree, ktorý sa používa ako esenciálny olej už viac ako 1000 rokov.

Od svojho založenia v roku 1990 v Odense (Dánsko) s pobočkou v Austrálii, si vybudovali úzku spoluprácu s Univerzitou Západnej Austrálie /UWA/ - jedným z hnacích centier vedeckého záujmu o Tea Tree Oil. Univerzita zohráva dôležitú úlohu vo vývoji ABC výrobkov a vypracovaní ich vedeckej dokumentácie.

Výroba v Dánsku prísne dodržiava normu GMP - Good Manufacturing Practice. Jeho štandardizácia viac než prekračuje minimálne požiadavky na kvalitu oleja Tea Tree, ako je definovaná Komisiou European Pharmacopoeia v norme International Standard ISO 4730 a norme Australian Standard AS 2782-1997.

Výrobky AUSTRALIAN BODYCARE exportuje do viac ako 20 krajín.

Receptúry kozmetiky AUSTRALIAN BODYCARE pochádzajú z bohatej prírodnej krajiny austrálskeho buša a sú inšpirované starodávnymi tradíciami domorodcov, ktorí objavili hojivé účinky prírodných prostriedkov pre starostlivosť o ošetrovanie pokožky a vlasov. Každodenným používaním Vás ochránia pred náročnými podmienkami dnešného hektického životného štýlu.Dôverujte rovnováhe austrálskej prírody!

O nás, AUSTRALIAN BODYCARE TM, Slovensko.

Sme výhradným dovozcom prírodnej kozmetiky značky AUSTRALIAN BODYCARE. Je tu 24. ročník úspešného predaja týchto vysokokvalitných produktov o čom svedčí neustály dopyt aj na slovenskom trhu. Po rokoch dôslednosti v uplatňovaní sa značky ABC na trhu, sa výrobky jasne presadili ako "prostriedky na riešenie problémov". Uvedené indikácie sú vedecky a klinicky overené.

Takmer všetky výrobky, ktoré nájdete na tejto stránke, dodávame do lekární v SR, kde si ich tiež môžete zakúpiť alebo Vám ich ochotne na požiadanie objednajú. Sú pravidelne kontrolované a schválené certifikátmi.

NOVÁ IDENTITA ZNAČKY        

 

Tento návrh je inšpirovaný bohatým austrálskym dedičstvom a mystickým pôvodom tradičných aborigénskych liečiv. Zosobňuje kúsok aborigénskeho umenia, ktoré nie je len prírodným a spontánnym vo svojom charaktere, ale je tiež fascinujúcim a živým vo svojom prejave.

Nový rad AUSTRALIAN BODYCARE je skutočne originálnym radom pleťových, telových a vlasových produktov, ktorý prináša spotrebiteľom vzpružujúci účinok a ochranný efekt. Hlavnou myšlienkou vývoja je princíp jeho harmonizovania s vaším telom a znovuobjavenia prírodnej rovnováhy.

Zdôrazňujeme naše postavenie dodávateľa "prírodných produktov pre ošetrovanie pokožky a vlasov" pre denné použitie ako prevencia pred možným vznikom problémov.


Výrobky nie sú testované na zvieratách, neobsahujú parabény.

   Prírodné produkty ABC
   ŽIADAJTE AJ V LEKÁRNI !