Katalóg na zimu Australian Bodycare KATALÓG NA ZIMU

KATALÓG NA ZIMU

platný do 18. decembra 2017


Nepremeškajte v tomto období zaujímavú ponuku na ZIMU. Svoje obľúbené výrobky si môžete do 18. decembra 2017 zakúpiť za zvýhodnené ceny. Ponuka je určená verným zákazníkom a priaznivcom tradičnej originálnej prírodnej kozmetiky Australian Bodycare. Využite pre seba a svojich blízkych ďalšiu sezónnu ponuku kvalitných, osviežujúcich a upokojujúcich výrobkov ABC a navyše môžete získať kvalitné a výnimočné darčeky. Tešíme sa spolu s Vami na písomnú či telefonickú komunikáciu a na zdieľanie podnetov od Vás.

Aktuálny katalóg je k dispozícii na úvode našej web stránky!

0,00 €

zvýhodnené sety Australian Bodycare SET 1 - PLEŤ. BALZAM/ KRÉM/ TONIC + darček

SET 1 - PLEŤ. BALZAM/ KRÉM/ TONIC + darček

SET OBSAHUJE: Balzam po holení na tvár 100 ml, Pleťový krém 50 ml, Pleťové tonikum 150 ml + tlačidlo na tubu ZDARMA


Používanie produktov Australian Bodycare, ako súčasť dennej starostlivosti o pleť, Vám pomôže udržať Vašu pokožku v zdravej kondícii. Jedinečný účinok oleja abc Tea Tree Oil nielen čistí a hojí, ale aj chráni. Charakteristická vôňa esencií oleja rýchlo vyprchá, kým antiseptický a upokojujúci účinok pre ochranu pokožky pretrváva. Pridané nové zložky z tasmánskeho korenia alebo ovocia podporia okysličovanie a celkový efekt a zabezpečia zdravie a ochranu každej pleti. Vašu pleť udržia sviežu, mladšiu a zdravú.

* Tento set je dostupný iba v našom e-shope.

22,30 €

zvýhodnené sety Australian Bodycare SET 2 - SPOT STICK - MIX 2 BALENÍ

SET 2 - SPOT STICK - MIX 2 BALENÍ

SET OBSAHUJE: 2x Antibakter. tyčinka 9 ml (pôvodný a nový dizajn)


Prirodzene antibakteriálna tyčinka (roll-on) má chladivé, upokojujúce a hojivé vlastnosti - na pľuzgieriky, vyrážky, opary, štípance, ranky, nechtové lôžka a pod. Tlmí začervenanie, bolesť, svrbenie, pľuzgiere a škvrny na pokožke vďaka jedinečným zložkám originálneho Tea Tree Oil. Spolu s ďalšími prírodnými výťažkami rýchlo regeneruje tkanivo, nevysušuje a súčasne ho vyživuje.

* Tento set je dostupný iba v našom e-shope.

9,95 €

zvýhodnené sety Australian Bodycare SET 3 - PLEŤOVÝ ČISTIACI GÉL + TTO 10 ml

SET 3 - PLEŤOVÝ ČISTIACI GÉL + TTO 10 ml

SET OBSAHUJE: Pleťový čist. gél 100 ml + original Tea Tree Oil 10 ml


Pleťový gél jemne a prirodzene čistí pleť, redukuje drobné bodky, škvrny, vyrážky, podporuje hojenie, zaceľuje poškodenia, odstraňuje odumreté šupinky a príjemne pleť osvieži. Obsahuje jedinečný, originálny Tea Tree Oil, ktorý podporuje hojenie a predchádza vzniku nežiaducich baktérií na pokožke.

+ Jedinečný abc Tea Tree Oil je prírodný esenciálny olej s viacerými hojivými a ochrannými účinkami. Je známy svojimi intenzívnymi antibakteriálnymi a protiplesňovými vlastnosťami, ktoré urýchľujú proces hojenia a udržiavajú prirodzenú bakteriálnu flóru pokožky. 

* Tento set je dostupný iba v našom e-shope

12,50 €
Strana
/ 15
Zobraziť
Asc

   Prírodné produkty ABC
   ŽIADAJTE AJ V LEKÁRNI !