Australian Bodycare JARNÝ KATALÓG NA LETO A DOVOLENKY

JARNÝ KATALÓG NA LETO A DOVOLENKY


V tomto období sme pre Vás opäť pripravili zaujímavú ponuku na LETO. Svoje obľúbené výrobky si teda môžete až do 26. júna 2019 zakúpiť za zvýhodnené ceny. Ponuka je určená verným zákazníkom a priaznivcom tradičnej originálnej prírodnej kozmetiky Australian Bodycare. Využite teda pred letom pre seba a svojich blízkych ďalšiu sezónnu ponuku kvalitných, osviežujúcich a upokojujúcich výrobkov ABC a navyše môžete získať TOP darček - víkendový pobyt v Tatrách v jeseni 2019 pre výhercu a jeho rodinu. Tešíme sa spolu s Vami na písomnú či telefonickú komunikáciu a na zdieľanie podnetov od Vás.

Aktuálny katalóg je k dispozícii aj na úvode našej web stránky.


Ak máte záujem o  zasielanie sezónnych katalógov 1x LETO/ 1x ZIMA prostredníctvom Slovenskej pošty, prosíme prihláste sa na odber katalógov prostredníctvom registrácie na našej webovej stránke  http://www.australian-bodycare.sk/registracia

Prajeme Vám krásnu jar 

0,00 €

Zvýhodnené sety Australian Bodycare SET 1 - NOVINKY NA OŠETRENIE CHODIDIEL - VYPREDANÉ!!!

SET 1 - NOVINKY NA OŠETRENIE CHODIDIEL - VYPREDANÉ!!!

OBSAH SETU: Tyčinka na kurie oká 9 ml + Sprej proti poteniu a zápachu nôh 150 ml


Originálna Tyčinka na kurie oká pomáha pri odstraňovaní kurích ôk, stvrdnutej kože a zmierňuje jej bolestivosť.

+ Sprej proti poteniu a zápachu nôh na osvieženie po práci, denne po umytí nôh s ABC Tekutým mydlom, pri/ po dlhej chôdzi, do obuvi... Chráni chodidlá pred baktériami, zápachom, zápalmi, infekciami. Praktický pomocník na dovolenku, výlety, šport, kúpaliská, domov, do práce...

* Tento set je dostupný iba v našom e-shope.

14,50 €

Zvýhodnené sety Australian Bodycare SET 2 - Intenzívny krém + Tekuté mydlo - VYPREDANÉ!!!

SET 2 - Intenzívny krém + Tekuté mydlo - VYPREDANÉ!!!

OBSAH SETU: Krém na ruky/telo 100 ml + Tekuté mydlo 500 ml


Ošetrujúci Krém na ruky a telo na obnovu vláčnosti, výživu a hojenie veľmi suchej alebo popraskanej pokožky (ruky, lakte, kolená, chodidlá, aj ekzémy). Pomáha jej udržiavať zdravie a pružnosť, chráni pred vznikom problémov. Prírodné esenciálne zložky, prirodzený antibakteriálny efekt a Alantoín spoločne zmierňujú poškodenia a obnovujú povrch kože.

+ Osviežujúce a prirodzene antibakteriálne Mydlo na ruky i telo ľahko a dokonale čistí pokožku bez vysušovania. Šetrne zmýva z pokožky nečistoty, škodlivé baktérie, ľahko odstraňuje maz, oleje, škvrny a pod., na umývadle a vani neostávajú zvyšky mydla. Zároveň podporujú hojenie drobných poranení, praskliniek, začervenanie od slnka, vyrážok, ekzémov, tlmia svrbenie a nedráždia ani pri intímnej hygiene. Vaše ruky i telo budú príjemne svieže a zdravé. Vhodné pre celú rodinu.

* Tento set je dostupný iba v našom e-shope.

19,90 €

Zvýhodnené sety Australian Bodycare SET 3 - ŠAMPÓN + KÚRA NA POKOŽKU HLAVY

SET 3 - ŠAMPÓN + KÚRA NA POKOŽKU HLAVY

OBSAH SETU: Šampón na vlasy 250ml + Kúra na pokožku hlavy 150ml


Prirodzene antibakteriálny a osviežujúci Šampón na vlasy ľahko odstráni nečistoty a umožní prenos kyslíka ku korienkom, čím prirodzene prispieva k výžive, posilneniu a celkovej regenerácii vlasov. Éterický olej s ochrannou zložkou pred lámaním podporujú hojenie a zacelenie problematickej pokožky.

+ Špeciálna Vlasová kúra na ošetrenie svrbiacej, šupinatej, či podráždenej pokožky vlasov. Preniká do vlasových folikúl a ničí mikroorganizmy spôsobujúce problémy. Aktívne zložky spolu s Tasmánskym korením upokoja svrbenie, prekrvia a odstránia nepríjemné prejavy a olej z makadamiových orechov sa zároveň postará o výživu a vyhladenie pokožky pod vlasmi. *Môžete ju použiť aj na bradu / fúzy.

* Tento set je dostupný iba v našom e-shope.

18,20 €
Strana
/ 14
Zobraziť
Asc

   Prírodné produkty ABC
   ŽIADAJTE AJ V LEKÁRNI !