Doplnky k produktom ABC Australian Bodycare DETOXIKÁCIA ORGANIZMU

DETOXIKÁCIA ORGANIZMU

Autor: Prof. Katarína Horáková


Táto rozsiahla a hodnotná kniha s aktuálnym obsahom je určená pre všetkých bez rozdielu veku, pre ktorých je zdravie dôležité. Ponúka možnosti ako sa zbaviť nahromadených usadenín, toxínov, únavy a iných zdravotných problémov v našom tele získaných zo životného prostredia, chemikálií, často i stravy a ako byť fit!

Počet strán 132, pevná väzba

Rok 7. vydania: 2017

Knihu za zvýhodnenú cenu 7,90 € môžete získať s kúpou SETU č.1 !!!

9,90 €

Doplnky k produktom ABC  ZDRAVÉ SRDCE a CIEVY

ZDRAVÉ SRDCE a CIEVY

Ako byť zdravý v každom veku - Prof. Katarína Horáková


V knihe sa dozviete ako vplýva na naše srdce a cievy náš nezdravý životný štýl, ako sami ovplyvňujeme zmeny krvného tlaku, srdcovú frekvenciu, zrážanlivosť krvi, ktorých neliečením si môžete navodiť arytmiu srdca, anginu pectoris, srdcový infarkt a mnoho iných chorôb. Dozviete sa aj o príčinách a možnostich, ako zabrániť kôrnateniu ciev a rozvíjaniu srdcových chorôb. V ďalšej časti knihy sú uvedené najdôležitejšie potraviny pre srdce a krvný obeh atď.

Počet strán 288, pevná väzba

Rok vydania: 2015

7,90 €

Doplnky k produktom ABC  SILA LIEČIVÝCH RASTLÍN - praktické rady záhradkárom - MOMENTÁLNE VYPREDANÁ !!!

SILA LIEČIVÝCH RASTLÍN - praktické rady záhradkárom - MOMENTÁLNE VYPREDANÁ !!!

Autor: prof. Ing. Anna Jakábová, Csc.


Autorka v  tejto knihe spojila tradíciu pestovania rastlín s ich úžasnými liečivými účinkami. Popísala zdroje získavania týchto bylín, venuje sa aromatickým druhom a rozdeľuje ich medzi tie, ktoré poskytujú liečivé účinky pri použití listov, kvetov či koreňových častí. Profesorka A. Jakábová nás učí, kedy rastliny zbierať, ako po zbere upravovať a sušiť. Nechýbajú ani účinné produkty z liečivých bylín a ich spracovanie v domácich podmienkach. V závere navyše porovnáva naše rastliny s rastlinami tradičnej čínskej medicíny. Sústreďuje pozornosť na výživu mozgu, zachovanie mentálnej sviežosti do vysokého veku, na rôzne nemoci ako Alzheimerova či Parkinsonova choroba, ktoré významne ovplyvňujú kvalitu života človeka v starobe.

Počet strán 112, flexi väzba, rok vydania: 2016

5,90 €

Doplnky k produktom ABC  KOZMETIKA, ZDRAVIE, KRÁSA - MOMENTÁLNE VYPREDANÁ !!!

KOZMETIKA, ZDRAVIE, KRÁSA - MOMENTÁLNE VYPREDANÁ !!!

Autor: Ing. Jarmila Hojerová a Eva Boskovičová


Publikácia v sebe zahŕňa najnovšie kozmetické trendy, účinné látky, postupy na ošetrovanie pokožky v každom veku, ako aj tému o alergiách a iných kožných problémoch a mnohé ďalšie. Kniha je určená pre pre širokú verejnosť, ktorá venuje zvýšenú starostlivosť o svoj vzhľad.

Počet strán 368, flexi väzba

Rok vydania: 2015

8,00 €
Strana
/ 3
Zobraziť
Asc

   Prírodné produkty ABC
   ŽIADAJTE AJ V LEKÁRNI !