Australian Bodycare JARNÝ KATALÓG NA LETO A DOVOLENKY

JARNÝ KATALÓG NA LETO A DOVOLENKY

platnosť ponuky je do 29.06.2018


V tomto období sme pre Vás opäť pripravili zaujímavú ponuku na LETO. Svoje obľúbené výrobky si teda môžete až do 29. júna 2018 zakúpiť za zvýhodnené ceny. Ponuka je určená verným zákazníkom a priaznivcom tradičnej originálnej prírodnej kozmetiky Australian Bodycare. Využite teda pred letom pre seba a svojich blízkych ďalšiu sezónnu ponuku kvalitných, osviežujúcich a upokojujúcich výrobkov ABC a navyše môžete získať TOP darček - víkendový pobyt v Tatrách v jeseni 2018 pre výhercu a jeho rodinu. Tešíme sa spolu s Vami na písomnú či telefonickú komunikáciu a na zdieľanie podnetov od Vás.

Aktuálny katalóg je k dispozícii aj na úvode našej web stránky.

0,00 €

Zvýhodnené sety na leto Australian Bodycare SET 1 - NOVINKY PRE VYHLADENIE A OBNOVU POKOŽKY

SET 1 - NOVINKY PRE VYHLADENIE A OBNOVU POKOŽKY

SET OBSAHUJE: Telový píling 200ml + Telový balzam po holení 200 ml + vzorka Šampón na vlasy 4 ml


abc Body Scrub/Telový píling - exfoliačná emulzia obsahuje škrupinky zo santalového stromu, Alantoín a esenciálny olej s hojivými a regeneračnými vlastnosťami. Precízne odstráni odumreté kožné bunky a vyhladí drsné miesta, ktoré inak bránia pokožke „dýchať“ - prijímať kyslík a živiny. Pomáha v prevencii pred vznikom škvŕn, vyrážok, zarastaním chĺpkov, atď. Prirodzene zlepší pH, prekrvenie, vzhľad pokožky a zjednocuje tón pleti. Ideálny aj pred opaľovaním.

abc Body Balm/Telový balzam po holení - utíši, osvieži a zregeneruje Jedinečný korenistý balzam určený na okamžité upokojenie pokožky po holení a depilácii. Pomáha v prevencii pred vrastaním chĺpkov a vznikom červených vyrážok, ktoré sa objavujú po ich odstránení. Obsahuje originálny esenciálny olej s výnimočne hojivým, hĺbkovo antibakteriálnym efektom a výťažok z Tasmánskeho korenia s utišujúcim a preventívnym účinkom pred začervenaním. 

 * Tento set je dostupný iba v našom e-shope.

18,45 €

Zvýhodnené sety na leto Australian Bodycare SET 2 -  PLEŤOVÝ SET NA LETO

SET 2 - PLEŤOVÝ SET NA LETO

SET OBSAHUJE : Pleťový krém 50ml +Pleťové tonikum 150ml + Hojivá tyčinka 9ml


abc Face Cream/Pleťový krém vyživuje a hydratuje NOVÝ, príjemne osviežujúci a regeneračný pleťový krém s abc Tea Tree Oil, jedinečným Tasmánskym a Kakadu Plum ovocím pokožku osvieži, upokojí, dodá jej výživu, zahojí drobné poškodenia a zacelí pleť. Olej bráni baktériá udržať sa na pokožke, ovocie chráni pleť pred starnutím, Alantoín podporuje jej vláčnosť.Pleť zanechá sviežu, pružnú a zdravú.

abc Face Tonic/Pleťové tonikum vyhladí a osvieži Jedinečné prírodné zložky pleť pekne vyhladia, upokoja, uzatvoria póry. Neobsahuje alkohol, má dobré hojivé vlastnosti, je vhodný pre každý typ pleti, najmä pri výskyte vyrážok a podráždení pleti, eliminuje nežiaduce baktérie. Výťažok z ovocia Kakadu má výraznú antioxidačnú ochranu a s Alantoínom obnovujú pružnosť a vlhkosť pleti.

abc Spot Stick/Hojivá tyčinka regeneruje chyby pleti Prirodzene dezinfikuje, rýchlo hojí rôzne poškodenia pokožky napr. škvrny, vyrážky, herpesy, štípance, pľuzgiere, okolie nechtov a pod. Dokonale zaceľuje poškodené tkanivo...

 * Tento set je dostupný iba v našom e-shope.

22,30 €

Zvýhodnené sety na leto Australian Bodycare SET 3 - FEMIGEL 2+1 ZDARMA

SET 3 - FEMIGEL 2+1 ZDARMA

SET OBSAHUJE: 3x Femigel 4x5ml (2x nové + 1x pôvodné balenie Femigelu)


Femigel – prírodný vaginálny gél bez hormónov. Poskytuje úľavu pri príznakoch intímneho a vaginálneho diskomfortu (suchosti, svrbenia, pálenia, podráždenia). Výrazne eliminuje nežiaduce baktérie, plesne spôsobujúce infekcie, odstraňuje výtoky a ihneď tlmí svrbenie. Udržiava a obnovuje (prítomnosť Lactobacilla) prirodzenú mikrobiálnu flóru a hladinu požadovanej vlhkosti pošvového prostredia (aj po antibiotickej liečbe). Infekcie spôsobené mykózou sa vyskytujú aj u mužov, v takom prípade doporučujeme Femigel používať u oboch partnerov. Zloženie prípravku je výlučne na prírodnej báze najjemnejšieho originálneho oleja Tea Tree bez syntetických prísad, čo zaručuje vysokú kvalitu a dobrú znášanlivosť. Je nemastný, nedráždi a nezanecháva škvrny.

*Vzorka 1x5ml - viď TU

 * Tento set je dostupný iba v našom e-shope.

16,00 €
Strana
/ 18
Zobraziť
Asc

   Prírodné produkty ABC
   ŽIADAJTE AJ V LEKÁRNI !