TEA TREE olej Australian Bodycare LEKÁRNIČKA VO FĽAŠTIČKE

LEKÁRNIČKA VO FĽAŠTIČKE

1. pomoc doma, na výletoch, na dovolenke...


Tea Tree Oil original 30 ml
ABC Tea Tree Oil (ľudovo čajovníkový olej) je pôvodný vysokokvalitný a najjemnejší austrálsky prírodný produkt, ktorý rýchlo a účinne ošetrí rôzne poranenia, poštípania, popáleniny, otlaky, pľuzgiere, afty, zápalové i hnisajúce procesy, vyrážky, herpetické prejavy, dokonale odstraňuje infekcie, plesne, bradavice vírus. pôvodu a pod. Pre ďalšie info kliknite "TU".

Spot Stick 9 ml
Antibakteriálna hojivá tyčinka (guľôčka), obsahuje Tea Tree olej, Hamamel virgínsky, vitamín B3, alkohol. Rýchlo hojí napr. vyrážky, herpesy, zápaly nechtového lôžka, štípance od hmyzu, tlmí svrbenie, bolesť, dezinfikuje a vysuší otlaky a rôzne pľuzgieriky spôsobené infekciami a vírusmi. Tieto problémy sa vyskytujú často v lete, aj pri hrách s deťmi, v prírode. Postarajte sa o seba aj o svoju rodinu hneď ako sa vyskytne malý problém.
...aj pre deti

Poznámka: roztok v tyčinke s guľôčkovým aplikátorom môžu používať aj deti pod dozorom dospelého. Čistý Tea Tree Oil je koncentrát a môžete ho aplikovať deťom len s opatrnosťou podľa návodu na citlivú pokožku.

Hmotnosť setu: 140 g

Dostupnosť:
skladom
Záruka:
po otvorení spotrebujte do 12 mesiacov
Bežná cena:
18,89 €
Ušetríte:
4.9 €
Naša cena s DPH:
13,99 €
Počet kusov:

        NAPÍŠTE NÁM !!!

   Vaše názory a postrehy
          na nový dizajn
           ODMENÍME

   Prírodné produkty ABC
   ŽIADAJTE AJ V LEKÁRNI !