Australian Bodycare vzorka - BODY WASH sample

vzorka - BODY WASH sample

Sprchový gél - vzorka 4 ml


Svieži a upokojujúci Sprchový gél je určený na dennú hygienu každej pokožky. Je obzvlášť vhodný na podráždenú alebo poškodenú pokožku, účinne a jemne odstráni nečistoty a pot, nežiaduce baktérie, tlmí zápal a svrbenie bez vysušenia. Prírodné antiseptické a antibakteriálne vlastnosti jemného oleja Tea Tree nedráždia ani pri intímnej hygiene. Naneste na vlhkú pokožku tela pomocou hubky, umyte a dôkladne opláchnite.

0,35 €

 Australian Bodycare vzorka - BODY LOTION sample

vzorka - BODY LOTION sample

Telové mlieko - vzorka 4 ml


Vynikajúce mlieko s terapeutickým jemným olejom Tea Tree odporúčame ako doplnok hygieny pre všetky typy pokožky, obzvlášť pre suchú, zapálenú alebo inak poškodenú. Je vhodné pre každú pokožku, ideálne na hydratáciu po sprchovaní, na upokojenie po opaľovaní, depilácii, pri poškodení, na masáž po dlhej chôdzi, na dezinfekciu rúk a nôh, atď. Má výnimočné upokojujúce, prirodzene dezinfekčné a hojivé vlastnosti. Rýchlo sa vtrebáva do pokožky, upokojí a zanechá ju sviežu, pružnú a zdravú.

0,35 €

 Australian Bodycare vzorka - FACIAL CREAM sample

vzorka - FACIAL CREAM sample

Výživný pleťový krém - vzorka 2 ml


Svieži hydratačný krém vhodný pre všetky typy pleti. Obsahuje Aloe vera, najjemnejší olej Tea Tree a vitamíny A,E pre výživu, upokojenie a regeneráciu pleti. Pokožka bude hebká, vláčna a zdravá, so sviežim a mladistvým vzhľadom.

0,35 €

Vzorky Australian Bodycare vzorka - FACIAL WASH sample

vzorka - FACIAL WASH sample

Pleťový čistiaci gél - vzorka 4 ml


Je vhodný pre všetky typy pleti, obsahuje najjemnejší olej Tea Trea, ľahko a účinne odstraňuje nečistoty, čierne tukové bodky, upokojí zápaly, bráni tvorbe baktérií bez vysušenia pokožky. Ráno a večer naneste malé množstvo na navlhčené ruky, zľahka rozotrite a umyte tvár a krk, hlavne T-zónu. Dôkladne opláchnite pleť vodou, osušte a podľa potreby dočistite Pleťovou vodou ABC pre stiahnutie pórov.

0,35 €
Strana
/ 2
Zobraziť
Asc

        NAPÍŠTE NÁM !!!

   Vaše názory a postrehy
          na nový dizajn
           ODMENÍME

   Prírodné produkty ABC
   ŽIADAJTE AJ V LEKÁRNI !