Zvýhodnené sety na leto Australian Bodycare SET 1 - NOVINKY PRE VYHLADENIE A OBNOVU POKOŽKY

SET 1 - NOVINKY PRE VYHLADENIE A OBNOVU POKOŽKY

SET OBSAHUJE: Telový píling 200ml + Telový balzam po holení 200 ml + vzorka Šampón na vlasy 4 ml


abc Body Scrub/Telový píling - exfoliačná emulzia obsahuje škrupinky zo santalového stromu, Alantoín a esenciálny olej s hojivými a regeneračnými vlastnosťami. Precízne odstráni odumreté kožné bunky a vyhladí drsné miesta, ktoré inak bránia pokožke „dýchať“ - prijímať kyslík a živiny. Pomáha v prevencii pred vznikom škvŕn, vyrážok, zarastaním chĺpkov, atď. Prirodzene zlepší pH, prekrvenie, vzhľad pokožky a zjednocuje tón pleti. Ideálny aj pred opaľovaním.

abc Body Balm/Telový balzam po holení - utíši, osvieži a zregeneruje Jedinečný korenistý balzam určený na okamžité upokojenie pokožky po holení a depilácii. Pomáha v prevencii pred vrastaním chĺpkov a vznikom červených vyrážok, ktoré sa objavujú po ich odstránení. Obsahuje originálny esenciálny olej s výnimočne hojivým, hĺbkovo antibakteriálnym efektom a výťažok z Tasmánskeho korenia s utišujúcim a preventívnym účinkom pred začervenaním. 

 * Tento set je dostupný iba v našom e-shope.

18,45 €

Zvýhodnené sety na leto Australian Bodycare SET 2 -  PLEŤOVÝ SET NA LETO

SET 2 - PLEŤOVÝ SET NA LETO

SET OBSAHUJE : Pleťový krém 50ml +Pleťové tonikum 150ml + Hojivá tyčinka 9ml


abc Face Cream/Pleťový krém vyživuje a hydratuje NOVÝ, príjemne osviežujúci a regeneračný pleťový krém s abc Tea Tree Oil, jedinečným Tasmánskym a Kakadu Plum ovocím pokožku osvieži, upokojí, dodá jej výživu, zahojí drobné poškodenia a zacelí pleť. Olej bráni baktériá udržať sa na pokožke, ovocie chráni pleť pred starnutím, Alantoín podporuje jej vláčnosť.Pleť zanechá sviežu, pružnú a zdravú.

abc Face Tonic/Pleťové tonikum vyhladí a osvieži Jedinečné prírodné zložky pleť pekne vyhladia, upokoja, uzatvoria póry. Neobsahuje alkohol, má dobré hojivé vlastnosti, je vhodný pre každý typ pleti, najmä pri výskyte vyrážok a podráždení pleti, eliminuje nežiaduce baktérie. Výťažok z ovocia Kakadu má výraznú antioxidačnú ochranu a s Alantoínom obnovujú pružnosť a vlhkosť pleti.

abc Spot Stick/Hojivá tyčinka regeneruje chyby pleti Prirodzene dezinfikuje, rýchlo hojí rôzne poškodenia pokožky napr. škvrny, vyrážky, herpesy, štípance, pľuzgiere, okolie nechtov a pod. Dokonale zaceľuje poškodené tkanivo...

 * Tento set je dostupný iba v našom e-shope.

22,30 €

Zvýhodnené sety na leto Australian Bodycare SET 3 - FEMIGEL 2+1 ZDARMA

SET 3 - FEMIGEL 2+1 ZDARMA

SET OBSAHUJE: 3x Femigel 4x5ml (2x nové + 1x pôvodné balenie Femigelu)


Femigel – prírodný vaginálny gél bez hormónov. Poskytuje úľavu pri príznakoch intímneho a vaginálneho diskomfortu (suchosti, svrbenia, pálenia, podráždenia). Výrazne eliminuje nežiaduce baktérie, plesne spôsobujúce infekcie, odstraňuje výtoky a ihneď tlmí svrbenie. Udržiava a obnovuje (prítomnosť Lactobacilla) prirodzenú mikrobiálnu flóru a hladinu požadovanej vlhkosti pošvového prostredia (aj po antibiotickej liečbe). Infekcie spôsobené mykózou sa vyskytujú aj u mužov, v takom prípade doporučujeme Femigel používať u oboch partnerov. Zloženie prípravku je výlučne na prírodnej báze najjemnejšieho originálneho oleja Tea Tree bez syntetických prísad, čo zaručuje vysokú kvalitu a dobrú znášanlivosť. Je nemastný, nedráždi a nezanecháva škvrny.

*Vzorka 1x5ml - viď TU

 * Tento set je dostupný iba v našom e-shope.

16,00 €

Zvýhodnené sety na leto Australian Bodycare SET 4 - LYPRINOL 2 BALENIA + BONUS TTO 10ML

SET 4 - LYPRINOL 2 BALENIA + BONUS TTO 10ML

SET OBSAHUJE: 2x Lyprinol 60 kps + TTO 10ml v novom balení!


VYSOKOČISTÝ A STABILIZOVANÝ MORSKÝ LIPIDOVÝ EXTRAKT. Kráľovský inštitút technológie v Melbourne - Austrália, určil hlavné zložky zodpovedné za vysoký protizápalový potenciál. Tieto skupiny zložiek boli patentované a nazvané Lyprinol. Lyprinol vo svojej aktívnej frakcii obsahuje jedinečnú kombináciu morských lipidov a extra podiel Omega-3 polynenasýtených mastných kyselín, vrátane OTA, ETA, EPA, DHA, ktorým sa pripisuje priaznivé pôsobenie v organizme celkove. Pre udržiavanie zdravia a povzbudenie postačí Vášmu organizmu 1 kps denne. Pre upokojenie nežiaducich prejavov v organizme a zlepšenie celkového stavu postačia 2-4 kps denne, čo je veľmi dôležité hlavne u ľudí s problémom znášanlivosti farmaceutických produktov a ich vedľajších účinkov. „Extrakt lipidovej frakcie mušle neobsahuje proteíny a je bezpečný aj pre tých, ktorí sú alergickí na mäkkýše“. Prof. G. M. Halpern MD, PHD, Univerzita medicíny a výživy v Kalifornii a Hong Kongu

+ ABC Tea Tree Oil (ľudovo čajovníkový olej) je pôvodný vysokokvalitný a najjemnejší austrálsky prírodný produkt, ktorý rýchlo a účinne ošetrí rôzne poranenia, poštípania, popáleniny, otlaky, pľuzgiere, afty, zápalové i hnisajúce procesy, vyrážky, herpetické prejavy, dokonale odstraňuje infekcie, plesne, bradavice vírus. pôvodu a pod.

 * Tento set je dostupný iba v našom e-shope.

49,60 €
Strana
/ 2
Zobraziť
Asc

   Prírodné produkty ABC
   ŽIADAJTE AJ V LEKÁRNI !