Zvýhodnené sety na leto Australian Bodycare SET 2 -  PLEŤOVÝ SET NA LETO

SET 2 - PLEŤOVÝ SET NA LETO

SET OBSAHUJE : Pleťový krém 50ml +Pleťové tonikum 150ml + Hojivá tyčinka 9ml


abc Face Cream/Pleťový krém vyživuje a hydratuje NOVÝ, príjemne osviežujúci a regeneračný pleťový krém s abc Tea Tree Oil, jedinečným Tasmánskym a Kakadu Plum ovocím pokožku osvieži, upokojí, dodá jej výživu, zahojí drobné poškodenia a zacelí pleť. Olej bráni baktériá udržať sa na pokožke, ovocie chráni pleť pred starnutím, Alantoín podporuje jej vláčnosť.Pleť zanechá sviežu, pružnú a zdravú.

abc Face Tonic/Pleťové tonikum vyhladí a osvieži Jedinečné prírodné zložky pleť pekne vyhladia, upokoja, uzatvoria póry. Neobsahuje alkohol, má dobré hojivé vlastnosti, je vhodný pre každý typ pleti, najmä pri výskyte vyrážok a podráždení pleti, eliminuje nežiaduce baktérie. Výťažok z ovocia Kakadu má výraznú antioxidačnú ochranu a s Alantoínom obnovujú pružnosť a vlhkosť pleti.

abc Spot Stick/Hojivá tyčinka regeneruje chyby pleti Prirodzene dezinfikuje, rýchlo hojí rôzne poškodenia pokožky napr. škvrny, vyrážky, herpesy, štípance, pľuzgiere, okolie nechtov a pod. Dokonale zaceľuje poškodené tkanivo...

 * Tento set je dostupný iba v našom e-shope.

Dostupnosť:
skladom
Záruka:
po otvorení spotrebujte do 12 mesiacov
Bežná cena:
29,30 €
Ušetríte:
7 €
Naša cena s DPH:
22,30 €
Zadajte počet kusov:

   Prírodné produkty ABC
   ŽIADAJTE AJ V LEKÁRNI !