zvýhodnené sety Australian Bodycare SET 1 - PLEŤ. BALZAM/ KRÉM/ TONIC + darček

SET 1 - PLEŤ. BALZAM/ KRÉM/ TONIC + darček

SET OBSAHUJE: Balzam po holení na tvár 100 ml, Pleťový krém 50 ml, Pleťové tonikum 150 ml + tlačidlo na tubu ZDARMA


Používanie produktov Australian Bodycare, ako súčasť dennej starostlivosti o pleť, Vám pomôže udržať Vašu pokožku v zdravej kondícii. Jedinečný účinok oleja abc Tea Tree Oil nielen čistí a hojí, ale aj chráni. Charakteristická vôňa esencií oleja rýchlo vyprchá, kým antiseptický a upokojujúci účinok pre ochranu pokožky pretrváva. Pridané nové zložky z tasmánskeho korenia alebo ovocia podporia okysličovanie a celkový efekt a zabezpečia zdravie a ochranu každej pleti. Vašu pleť udržia sviežu, mladšiu a zdravú.

* Tento set je dostupný iba v našom e-shope.

22,30 €

zvýhodnené sety Australian Bodycare SET 2 - SPOT STICK - MIX 2 BALENÍ

SET 2 - SPOT STICK - MIX 2 BALENÍ

SET OBSAHUJE: 2x Antibakter. tyčinka 9 ml (pôvodný a nový dizajn)


Prirodzene antibakteriálna tyčinka (roll-on) má chladivé, upokojujúce a hojivé vlastnosti - na pľuzgieriky, vyrážky, opary, štípance, ranky, nechtové lôžka a pod. Tlmí začervenanie, bolesť, svrbenie, pľuzgiere a škvrny na pokožke vďaka jedinečným zložkám originálneho Tea Tree Oil. Spolu s ďalšími prírodnými výťažkami rýchlo regeneruje tkanivo, nevysušuje a súčasne ho vyživuje.

* Tento set je dostupný iba v našom e-shope.

9,95 €

zvýhodnené sety Australian Bodycare SET 3 - PLEŤOVÝ ČISTIACI GÉL + TTO 10 ml

SET 3 - PLEŤOVÝ ČISTIACI GÉL + TTO 10 ml

SET OBSAHUJE: Pleťový čist. gél 100 ml + original Tea Tree Oil 10 ml


Pleťový gél jemne a prirodzene čistí pleť, redukuje drobné bodky, škvrny, vyrážky, podporuje hojenie, zaceľuje poškodenia, odstraňuje odumreté šupinky a príjemne pleť osvieži. Obsahuje jedinečný, originálny Tea Tree Oil, ktorý podporuje hojenie a predchádza vzniku nežiaducich baktérií na pokožke.

+ Jedinečný abc Tea Tree Oil je prírodný esenciálny olej s viacerými hojivými a ochrannými účinkami. Je známy svojimi intenzívnymi antibakteriálnymi a protiplesňovými vlastnosťami, ktoré urýchľujú proces hojenia a udržiavajú prirodzenú bakteriálnu flóru pokožky. 

* Tento set je dostupný iba v našom e-shope

12,50 €

zvýhodnené sety Australian Bodycare SET 4 - FEMIGEL MIX 2 BALENÍ

SET 4 - FEMIGEL MIX 2 BALENÍ

SET OBSAHUJE: 2x Femigel 4x5 ml (pôvodný a nový dizajn)


Špeciálny gél bez hormónov, farbív a parfumácie, určený pre prirodzenú hygienu a hydratáciu intímnych partií kedykoľvek je to potrebné (pri intímnom diskomforte, po ATB liečbe, v rôznych fázach života ženy). Femigel udržiava a obnovuje prirodzenú mikrobiálnu flóru pošvy a prináša komfort v intímnom spolužití a hygiene.

Ochrana pred vaginálnymi infekciami...

Kyslé pH je prevenciou intímnych problémov...

*Tento set si môžete zakúpiť/objednať aj vo vašej lekárni.

12,50 €
Strana
/ 2
Zobraziť
Asc

   Prírodné produkty ABC
   ŽIADAJTE AJ V LEKÁRNI !